מחשבון המרה

close
בחרו חומר ואחר כך סוג או עובי; הזינו אורך ורוחב; לחצו על "חשב"
סה"כ מטר מרובע
סה"כ קילו
backtop

מסכות קורונה ומשקפי אנטי פוג – Anti Fog

התעשייה הישראלית מקדמת פתרונות מיגון לימי הקורונה

כמעט בין לילה, הביקוש לפתרונות מיגון איכותיים, יעילים ומקצועיים נעשה עצום. גורמים רבים בישראל זקוקים למסכות וחליפות מגן ומחפשים אחר ספקים אמינים ברחבי העולם ולא תמיד מוצאים את המענה המתאים. החדשות הטובות? חברה ישראלית ותיקה מספקת כעת מגוון רחב של פתרונות יעילים.
איש לא דמיין שנמצא את עצמנו במצב הזה, אך מה שעד לפני חצי שנה נדמה היה כתרחיש מסרטי מדע בדיוני, הפך למציאות שעל כולנו להתמודד איתה. נגיף ה-Covid-19 התפשט בעולם בקצב מבהיל ומדינות רבות נוקטות בצעדים רחבי היקף על מנת למנוע את ההתפשטות, להכין את המערך הרפואי להתמודד עם ההדבקה ולקדם את השמירה על בריאות הציבור. מאחר ומשבר הקורונה תפס אותנו לא מוכנים, המתח הוא רב והפתרונות מתפתחים תוך כדי תנועה. עם זאת, דבר אחד ברור מעבר לכל ספק – אמצעי מיגון איכותיים ומתאימים מהווים כיום צורך חיוני ואת הבסיס המינימלי ביותר להתגוננות אישית וכפתרון רחב היקף לארגונים מכל המגזרים.

Anti Fog Corona Masks

מסכות לקורונה – Anti Fog. התמונה באדיבות “דפוס אומן” ו”ארטק טכנולוגיות”.

יעילות המסכות מגובה מחקרית

בתחילת המשבר נשמעו עמדות רבות ומגוונות אודות יעילות המסכות, ואף היו כאלו שהתבטאו כי המסכה אינה מועילה כלל ואף מזיקה. עם זאת, כיום העמדה היא חד משמעית – מסכות בד המכילות לפחות שתי שכבות הן יעילות ביותר במניעת מעבר של חומר טיפתי. רסיסי נוזלים לסוגיהם הנושאים את הנגיף, כך הוכח, ייעצרו על ידי שימוש במסכות.
מדינות רבות, בעיקר בדרום מזרח אסיה, בהן עטיית מסכות נשימה במרחבים הציבוריים נהוגה גם בימי שגרה, הציגו שיעורי הדבקה נמוכים בהרבה. כמו כן, מחקרים רבים שנעשו בחודשים האחרונים בחנו את יעילות מסכות הנשימה מצאו כי בתרחישים הגרועים ביותר, רסיסי נוזלים שעברו דרך מסכות בעלות שתי שכבות לפחות, הגיעו עד למרחק של כ-5 ס”מ לכל היותר. מדובר במרחק נמוך בהרבה מהגדרת הריחוק של 2 המטר שהוגדרו על ידי ארגוני הבריאות.

יבואנים רבים אינם מספקים סחורה ראויה

הצורך האדיר במסכות וחליפות מיגון לצוותים רפואיים, לאנשי מקצוע לסוגיהם ולציבור הרחב, גרם לארגונים רבים לפנות לספקים ברחבי העולם בחיפוש אחר אמצעים איכותיים. אחת מהמועמדות האטרקטיביות ביותר הייתה סין – מדינה שאך זה עתה התגברה על התפשטות הנגיף והייתה מוצפת באמצעי מיגון. עד סוף פברואר, ייצרה התעשייה הסינית מעל 100 מיליון מסכות מדי יום. בינתיים, בישראל, החוסרים הורגשו היטב והיצעה מסכות הוגבל לצוותים רפואיים. לפתע מסכות כירורגיות, מוצר נפוץ למדי בימי שגרה, הפך למצרך יקר המציאות.
במקרים רבים התגלה כי המסכות הזמינות מהמפעלים הסיניים היו מאיכות ירודה, ללא אישור FDA ושיעילותן מוטלת בספק. לאור מגבלות הסחר הרבות, המשבר העולמי וסגירת השמיים, נדרש פתרון יעיל, מקומי ומקיף על מנת לספק מסכות ברמה גבוהה ובעלויות המתאימות לטווח רחב של תקציבים.

מפעל ישראלי מספק פתרון יעיל למשבר המסכות

כבר מעל שלושה עשורים שחברת ג’וליבר עוסקת בתחום יריעות הפוליאסטר וה-PVC. אחד מתחומי ההתמחות של החברה הוא ציפוי והפיכת יריעות שקופות לבעלות תכונות Anti-Fog. כלומר, מניעת התעבות נוזלים על שטח הפנים שלהן. היתרון ברור – ייצור מסכות בעלות ציפוי, פרי פיתוח ישראלי, המונעות הצטברות אדים מצד אחד, וחוסמות חומר טיפתי וויראלי באופן אופטימלי מהצד השני. הטכנולוגיה החשובה הזו מאפשרת שימוש בציוד גם על ידי צוותים רפואיים ומציעה מיגון איכותי ומונעת הצטברות אדים על משקפי המגן.
ברגעים כמו אלו, כאשר המשק הישראלי נמצא באחד מהמשברים העמוקים אותם חווה, המפעל הפועל בלב הפריפריה, והמייצר מוצרים לטובת המאבק בקורונה, מעסיק עשרות עובדים ומהווה משב של רוח רעננה.

התאמה אישית ופריסה ארצית רחבה

החברה מספקת את מוצריה לכל נקודה בישראל בפריסה רחבה ובטווח של 48 שעות בלבד מרגע הזמנת הציוד. בנוסף, החברה מציעה את מוצריה ליבואנים בכל רחבי העולם.
ניתן לבצע הזמנות מותאמות אישית – הן מבחינת תכונות המסכה, ממדיה ועובי החומר, הן מבחינת תקני האיכות והן מבחינת אופי האריזה ושיטות הסימון, כדי לענות על טווח רחב של צרכים ומאפיינים ייחודיים של הארגונים השונים.

אבטחת איכות קפדנית

מחלקת אבטחת האיכות של ג’וליבר מתמודדת בתקופה האחרונה עם עומס לא שגרתי. כל מארז ומארז היוצא מהמפעל עובר תחת פיקוחה ונבדק תחת תנאים קפדניים כדי להבטיח שאמצעי המיגון יעמדו בכל הצרכים הנדרשים. רק לאחר אישור רשמי, משוגר המשלוח אל הלקוח.
זוהי הזדמנות חשובה מאין כמותה למצות את המיטב מהמשבר – לתמוך במפעלים ובעובדים בפריפריה, לקדם תהליכי ייצור ירוקים וליהנות מאמצעי מיגון באיכות בלתי מתפשרת ותוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שיאפשרו לכולנו להתגונן בצורה הטובה ביותר במשבר, בתקווה שבקרוב הוא יהיה מאחורינו.

למידע נוסף ולהזמנת חומרים למסכות הגנה מקורונה.

ג’וליבר, אזור התעשייה אלון תבור – 04-6407333 | [email protected] | www.jolybar.co.il