מחשבון המרה

close
בחרו חומר ואחר כך סוג או עובי; הזינו אורך ורוחב; לחצו על "חשב"
סה"כ מטר מרובע
סה"כ קילו
backtop

אודות ג׳וליבר

ג'וליבר מתמחה באספקה ועיבוד של חומרי גלם לתעשיית האריזות הגמישות, הדפוס הדיגיטלי, האלקטרוניקה ועוד. החברה נוסדה בשנת 1987 על ידי יואל בלומנברג ואבנר ענבר, ומונה כיום צוות של כ-50 עובדים. מפעל החברה ממוקם באזור התעשייה אלון תבור, ומשלב תעשייה ישראלית בפריפריה עם הון אנושי ברמה הגבוהה ביותר.

לצד היכולות הטכנולוגיות של החברה, ומעבר למקצועיות וניסיון שנצברו במשך עשרות שנים, ג'וליבר רואה בעצמה ספק שירותים. תפיסה הבאה לידי ביטוי בתודעת שירות גבוהה ששואפת להעמיד את הלקוח במרכז העשייה, ולהפוך את צרכיו המיוחדים לאתגר שלנו. ג'וליבר מוכרת היטב בתעשייה כחברה המכתיבה מגמות ובעלת ראייה ייחודית החותרת לחדשנות והתחדשות.

תהליכי החיתוך, העיבוד והאריזה בג'וליבר נעשים In-House במפעל החברה. במפעל מערכות שירותים ועזר מתקדמות התומכות בשני קווי ייצור עיקריים – קו גלילים וקו גיליונות. החברה מתנהלת על בסיס מערכת ERP מתקדמת שמתחדשת ומתעדכנת בהתאם להתפתחויות בחברה, לצרכי לקוחותיה ולהתקדמות הטכנולוגית בתחום.

ג'וליבר משווקת ללקוחותיה מצעים, רדידים ויריעות לשווקים שונים לרבות אריזות גמישות, דפוס דיגיטלי, השבחת נייר, כריכה, אלקטרוניקה והיי-טק, תרופות, תעשיות ביטחוניות, תעשיית המזון ועוד. כמו כן, החברה מפעילה מחלקת שירותי חיתוך לגלילים שמספקים לקוחותיה. לחברת ג'וליבר מלאי רחב היקף של חומרי גלם וציוד חיתוך ועיבוד מגוון, המאפשר לה לספק מוצר מוגמר במהירות ובסטנדרטים גבוהים.

פעילותה של ג'וליבר מבוססת על עקרונות ה-"JIT – Just in Time". קרי, אספקה מהירה, מותאמת לצרכי הלקוח הייחודיים, מרגע אישור ההזמנה ועד הגעת המוצר למחסני הלקוח. במקביל ג'וליבר שומרת על יציבות תמחירית ועבודה יעילה, ישירות מול מחלקות התפ"י של לקוחותיה.

אבטחת איכות:
ג'וליבר מקפידה על אבטחת איכות מחמירה בכל שלבי העבודה ובמפעל החברה מחלקת בקרת איכות המפקחת תדיר על נהלי העבודה וביצועם. החברה מתנהלת תחת נהלי איכות מחמירים ומקיפים הנוגעים לכל שלבי פעילותה (ISO 9001:2015) וכן על תקן SFC.

מודעות סביבתית:
ג'וליבר רואה לעצמה למטרה לקדם מודעות סביבתית בתעשייה. החברה חותרת לעבוד עם חומרי גלם בעלי ערך אקולוגי בלבד, ומקפידה על תהליכי עבודה ידידותיים לסביבה. במסגרת מגמה "ירוקה" זו הוקמה בג'וליבר חטיבת אקוג'ו, המפתחת ומשווקת כלים חד פעמיים מתכלים, ומרכזת את תחום הפעילות האקולוגית של החברה.

 

והנה אנחנו ביום כיף בעכו, 2018